Strona główna » Kariera

Kariera

Praca i kariera w firmie EXIM HOLDING

kariera

Jesteśmy niekwestionowanym liderem oferującym kompleksowe rozwiązania filtracyjne.

Prężnie działamy na rynku krajowym i międzynarodowym. Nasi współpracownicy są codziennie weryfikowani przez wymogi naszych Kontrahentów. Opracowujemy, produkujemy i wprowadzamy na rynek nowatorskie systemy filtracji. Kompleksowo obsługujemy najważniejsze sektory przemysłu górniczego, naftowego i gazowniczego. Dynamicznie rozwijamy własną markę handlową pod nazwą ANFI FILTER – do tej pory uruchomiliśmy blisko 70.000 referencji filtrów, modułów, komponentów, obudów zmechanizowanych i innych podzespołów wygenerowanych z dotychczasowych potrzeb rynkowych.

Do naszego zespołu zapraszamy ludzi chcących realizować strategię firmy i dążyć do doskonalenia swoich umiejętności. Stawiamy na ludzi otwartych, dynamicznych, zaangażowanych – z inicjatywą i pasją. Brakuje nam jeszcze Twojej barwy!

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) pracą, stażem lub praktyką w prężnie rozwijającej się
firmie z wieloletnim doświadczeniem, prześlij nam swoje CV:

1. W formie elektronicznej na adres:
rekrutacja@exim-holding.pl

2) lub prześlij/dostarcz osobiście w wersji papierowej na adres:
EXIM HOLDING POLSKA
Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
ul. Ks. Michała Siewierskiego 6
39-100 Ropczyce, pow. ropczycko-sędziszowski

Twoje dokumenty aplikacyjne muszą zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

Jeśli nie dołączysz tego oświadczenia, niestety nie będziemy mogli brać pod uwagę Twojej aplikacji w realizacji procesu rekrutacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Zawsze dajemy informację zwrotną dla kandydatów, którzy zakwalifikowali się do etapów II-III.
_________________________________________________
Aktualne oferty pracy
dodano przez: Piotr Andreasik, 31.10.2016 godz. 18:22


W związku z dynamicznym rozwojem firmy, rozpoczynamy I etap rekrutacji na stanowisko:

1. Doradca techniczno-handlowy – ilość wolnych miejsc: 2

Multiracial businesspeople standing in a row and looking at camera.

Wymagania:
– znajomość technik sprzedaży i doświadczenie handlowe są warunkami koniecznymi,
– czynne prawo jazdy kat. B (nie jest wymagane posiadanie własnego samochodu),
– wykształcenie min. średnie, mile widziane jest wyższe.

Do głównych zadań pracownika należy m. in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży, prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania:
Pracownik powinien cechować się: inicjatywą, operatywnością, dużą samodzielnością, odpowiedzialnością za pracę, umiejętnościami interpersonalnymi i negocjacyjnymi, dużą łatwością w nawiązywaniu kontaktów i odpornością na stres.

Warunki pracy:
Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie – spotkania, wizyty u klientów. Zawód ten wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Czas pracy zazwyczaj nienormowany. Pracownik ma możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji. Istnieje możliwość awansu zawodowego.

Pozostałe warunki:
Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od uzyskanej marży.
Zatrudnienie – umowa o pracę na 3-miesięczny okres próby.
Każdego pracownika wyposażamy w niezbędne narzędzia pracy.

Prześlij swoją aplikację już dziś i daj sobie szansę na atrakcyjną pracę w młodym, energicznym zespole. Dokumenty do pierwszej tury rekrutacji przyjmujemy do 30.11 br.